Olemegi avatud

Nüüd kus oleme kauaoodatud salongi avanud , anname võimaluse ka nendele, kes soovivad oma üritust korraldada just meie juures. Kindlasti koostame ka ajakava kus ja kes midagi toimetab.

Salong asub Tartu linnas, Uus tn 13c - 63, usun, et seda ei ole keeruline leida.

Mis toimus

14. oktoobril toimus Anneli Bärlundi Kristallide õhtu: "Kristallid, armastus ja küllus"
Kõik loodu, kaasa arvatud kivid, kristallid, puud, taimed, loomad, on jumaliku elujõu manifestatsioon. Kristallide tervendavat toimet tuntakse inimkonna ajaloo algusest peale. Kristalle on inimesed kasutanud nii tervendamiseks, armastuse ja külluse ligitõmbamiseks, kui tasakaalu loomiseks. Kristallid mõjutavad kõike ümbritsevat oma vibratsioonide ja resonantsiga, vääriskivid on alati olnud võimu - ja vaimujõu sümboliteks. Kõige väärtuslikumad kalliskivid kinnitati kuningate kroonidele ja valitsuskeppidele, kust nad kiirgasid tarkust ja jõudu. Kristallid on osake inimkonna kollektiivsest mälust, nad mõjutavad meie tundeid ja alateadvust.
Uue ajastu künnisel aitavad kristallid meil rajada silda teaduse ja vaimse teadmise vahele, kuna nad kiirgavad valgust ja energiat otse inimese energiakehasse ehk aurasse.
Viimastel aastatel on üle maailma leitud kristalle, mis on just selleks siin, et Atlantise energiat tagasi tuua. Need kivid, mis on saabunud meid teenima, nõustusid meid oma energiaga toetama, et aidata meil teha üht kõige olulisemat sammu kogu meie ajaloo vältel. Nad on siin selleks, et aidata kaasa paljude kaasajale iseloomulike füüsiliste, emotsionaalsete ja mentaalsete probleemide lahendamisel, mille põhjuseks on tänapäeva energiad ja mõjud. Kui õpime end neile häälestama, saavad nad meie psüühikat ja energiasüsteemi peenelt, ent võimsalt mõjutada. Siis oleme võimelised kujundama enam arenenud tervishoiusüsteemi ning suundume olemise kõrgemale tasandile.
Praktiline tegevus:


12. augustil toimus mõnus üritus Indrek ja Monika Palm eestvedamisel.

12 aug. koosviibimine


7. juulil toimus Tartu linnas, Turu tn lõpus salongi avamisüritus. Soe, sõbralik ja maksimaalselt positiivne pereenergia valitses terve õhtu jooksul. Kohal olid head inimesed , kes andsid oma panuse positiivse energia liikumiseks meie armsas salongis. Salong valmib tasapisi ja nüüdseks on ta piisavalt valmis, et sinna tulla ja olla. On ju tõde, et tähtis pole tulemus vaid teekond selle juurde, mis sind rahuldab. Pakume kõigile võimaluse kasutada oma loovaks tegevuseks ja esinemiseks väikest salongi. Suur tänu kõigile,kes otsustasid just 7.juulil olla kohal koos meiega

Paluveski peamaja

10 ja 23 juunil toimunud kokkutulekutel Paluveski keskuses ning külalistemajas "Rändur" valitses vaatamata trööstitule ilmale maksimaalne kohalolu. Kohale jõudsid täpselt need kes seda väga soovisid ja ma väga tänan neid toredaid inimesi osavõtu eest. Olen kindel, et igaüks sai tunda just seda mida ta vajas. Toimusid igasugu vahvad üritused ja mõnus paadisõit kohalikul järvel.
Külalistemaja " Rändur" siseõues, kus on palju lilli oli ka väga mõnus, kuna lisaks kohale oli tunda ka lahke perenaise head tahet. Suur tänu Ehale meie kõigi poolt.

Eha ja Imbi suur paat, kõigile oli kohta Ränduri mõnus siseõu

29. juulil kell 20.00 Tartu linnas, külalistemajas " Rändur "
oli uue maailma energeetiline loomine - igaüks saab aidata.

Varem kogutud FTG (Fire The Grid ) energia on valmis naasma koju ja taevas saadetiseks avatud. Taaskord saame me tõmmata selle energia endast läbi ja suunata Loomisse. See on puhas kavatsuse energia, puhta armastuse, puhta külluse ja puhta loova võime energia. See on miljonite inimeste ühendatud energia, kes on üheks tunniks keskendunud teatud ülesandele kui üks vaim. See on väga tugev manifesteeriv vägi. Meil on võimalus inimkond üheks tunniks ühendada. Me istume tunniks vaatlusse, milline maailm hakkab välja nägema. See on kõrgeima puhta kavatsusega maise loomise tund. Kasutagem meditatsiooni, palveid, mõtteid, muusikat või kavatsust – ükskõik, millist sobivat tööriista manifesteerimaks seda maailma, milles me niiväga tahame olla. Kujutlegem miljoneid inimesi istumas ja võtmas seisukohti millegi parema kohta: võrdsuse, tasakaalu, harmoonia ja rõõmu maailm. Koguneme tunniks, et visualiseerida maailma, mis on toidetud, külluses kõigile ja täis rõõmustavaid kogemusi. Selles maailmas on puhtad võimalused kõigile. Mõeldes sellele, suuna oma vaim uue maailma nägemisele – vaata rohelisi välju, kauneid puhtaid jõgesid ja puhast õhku. Seejärel näe küllust kõigile, vaata inimesi naeratamas, õnnelike ja toidetuna, hästi hoolitsetuna. Vaata inimesi jagamas ja koostööd tegemas. Kuidas see välja näeb, küsid Sa. Lihtsalt kujuta ette. Vaata tõeliselt oma vaimusilmas. Kujutlus on me loomingu pintsel. Näe seda siinsamas selle erilise energia sees olles. Vaata seda ja unista see reaalsuseks. Me kõik koos vaatame ja unistame. Pea meeles, et Sa pole üksi, meid on miljoneid, kes soovivad uue maailma saabumist.

Üritustel aitab kaasa lüüa Merli ja temaga saate tutvuda kodulehel www.headsoovid.eu