Meie teenused on:

 • Konsultatsioon

 • ehk inimese vaimse ja füüsilise seisukorra selgitamine, probleemide põhjuste leidmine, nõustamine ja tervendamine.
  Konsultatsiooni kestvus 1 kuni 2 tundi, hind 35 -€

 • Tasakaalustamine

 • Aitab saavutada vaimset tasakaalu peale transformatsiooni, samuti ka nendel inimestel kes pole valmis üleminekuks uude aega või lihtsalt ei soovi seda. Mõeldud on see eriti nendele inimestele, kes tunnevad püsivat väsimust nii vaimses kui füüsilises osas. Selline olek tekitab stressi ja seisakut reeglina inimese kõigis tegevustes.
  Tasakaalustamise kestvus 1 kuni 2 tundi, hind 35 -€

 • Auratransformatsioon

 • Inimese aura ülekandmine uude, indigoenergiasse. Auratransformatsiooni eelduseks on inimese enda teadlikkuse avardumine ja vaimne valmisolek, kindlasti on vajalik ka tema enda vaba tahe.
  Seansi kestvus sõltuvalt inimesest 2 kuni 3 tundi, hind 150 -€.

 • Tõlketeenus

 • Teksti tõlkimine eesti keelest vene keelde.
  Teksti tõlkimine vene keelest eesti keelde.
  Hind on kokkuleppeline.


  Auratransformaator
  Avo Kleemeier,

  Tel: +372 56 632 800

  Skype: sandalfon_

  E-mail: avo@auratransformatsioon.eu

  Kindlasti tekitab eespool toodu paljudel nii mõnegi küsimuse, see on täiesti normaalne ilming sest ikka oleks soovitav toimuvast rohkem teada. Samaaegselt on enamik ka omades piirangutes, lõksudes, kasvatusreeglites jäigalt kinni ja see, meie vanast ajast pärinev blokeering segab nii mõnelgi võtmast telefoni, et helistada ja rohkem teadmisi saada. Just nendele ma tahaksingi öelda, ärge kõhelge, saagem üle hirmudest,eelarvamustest, et keegi võib meie tegu pahaks panna või teisiti hinnata, see on ju meie enda elu ja juhindudes kellegi teise arvamusest hakkame automaatselt elama teise inimese elu ja täitma tema soove. Täites iseenese soove ja elades iseenese elu muutubki maailm meie ümber selgemaks, turvalisemaks ja kõik asjad mida pidasime varem kättesaamatuteks ongi järgmisel hetkel juba meil käes, nii lihtne see ongi, elagem oma elu nüüd, siin ja praegu. Me soovide täitumine, algab ju see meist enestest,
  Kuna viimasel ajal on suurenenud vajadus Auratransformatsiooni järele, siis palun teil kindlasti ette helistada, et saaksime kindla vastuvõtuaja kokku leppida.