Uue ajastu energiat käsitlevad raamatud.

Enne AuraTransformatsiooni™ läbimist soovitan Sul kindlasti läbi lugeda Anni Sennovi kirjutatud raamat "Kristall-lapsed, indigolapsed ja uue ajastu täiskasvanud".

Anni Sennov

Puhas vaimne energia on see, mis Maa praegusel ajastul täielikult vallutab. Mitte ereda valguse ega taevast laskuva tiivulise inglina, vaid kõikide uue ajastu laste kaudu, kes on praeguseks sündinud ja tulevastel aastatel sünnivad. Nad on meie maailma tulles kaasa saanud puhta ja rikkumatu vaimse energia, mis on nende kehaga täielikult lõimitud.

1995. oli aasta, mil kõik lapsed sündisid puhta indigoauraga. 2012. saab olema aasta, mil Maale sünnivad ehedad kristall-lapsed, kuid juba 2004. aastast alates võib näha, kuidas kristallenergia tasapisi indigolaste aurasse lõimub.

1995. aastal ja hiljem sündinud lapsi iseloomustab ühine tunnus: neil kõigil on teatud omadused ja väärtused, mis nende vanematest ja eelmistest põlvkondadest suuresti erinevad.

Vanemad, vanavanemad, lasteaiad, koolid ja kogu ühiskond seisavad suurte muutuste künnisel, sest just neil tuleb täita uue energiaga laste tulevased vajadused hariduse ja isiksusliku arengu osas. Seetõttu on äärmiselt oluline, et ühiskond nende laste kohta kiiresti rohkem teadmisi omandaks. Millised nad on, missugused on nende vajadused ja millist mõju avaldavad nad kõigile täiskasvanuile ning meie ühiskonnale tervikuna?

Raamat sisaldab illustratsioone kristallaurast, indigoaurast ja vana ajastu aurast.