Praegu Eestimaal õppinud ja tegutsevad AuraMediaatorid.

Auramediaator™, vaimne tervendaja,Merli Mirk
Olen parajas, küpses eas, positiivne naine. Kolme vahva järeltulija ema. Mul on kolm elukutset ja mulle meeldib tegeleda lapsest saadik igasuguse erineva käsitööga. Rohkem saab tutvuda minuga kodulehel. Olen liikuvuses ja voolavuses ning ei seisa paigal, kui tunnen, et see on tee, mis viib mind edasi. Mulle meeldib üle kõige suur ja puhas armastus. Et elu on rohkem vaimne kui füüsiline, mõistsin juba 17-aastaselt. Sealtmaalt alustasin oma mina otsimist ja teed, kuidas sobituda selle maailmaga, mis on iga päev meie kõigi ümber.
Pikemalt loe Merlist

Telefon: +372 52 96 474

www.headsoovid.eu
e-mail:ilrem.krim@gmail.com

Merli Mirk
-----------------------------------------------------------------

Auramediaator™ Avo Kleemeier
Olen parimates aastates Tartu mees. Tegelen tavaliste meeste töödega, ehitan maju, parandan torusid ja toimetan pere keskel. Tunnen end hästi nii masinate kui inimestega ja vestlen meelsasti nii keeristormist kui suhtekeeristest. Hea meelega jagan teadmisi ja kogemusi uutest energiatest ja auratransformatsioonist. Olen rõõmuga valmis soovijaid aitama tasakaalu leidmisel, konsultatsioonil ja auratransformatsioon läbiviimisel.
Valdan vabalt vene keelt ja kõik kes te vajate informatsiooni ja teenuseid just vene keeles siis pöörduge julgesti. Viibin sageli Venemaal, Lätis ja Leedus. Suhtluskeeleks nendes maades oleks vene keel. Väga vahva oleks ka nende maade inimestega kohtuda.

Armastusega Avo

Telefon: +372 56 632 800
skype kasutajanimi on: sandalfon_
e-mail:avo@auratransformatsioon.eu

Lõpmatus, igavik
-----------------------------------------------------------------
Kristiina

Auramediaator™ Kristina Raie

Kristiina on sündinud 1977 aastal Eestis. Juba lapsepolves avaldusid tal selgeltnägemise ja ravivõimed nii, et ta on võimeline nägema inimese füüsilist ja vaimset seisundit, lahendama mitmeid füüsilisi ja psüühilisi probleeme ning nõustama inimest ka tema tavaelus. Samuti on Kristiina koostööd teinud mitmete ettevõtetega, kus on olnud abiks meeskonna komplekteerimisel või sisekliima parandamisel. Pikemalt loe Kristina kohta

Telefon: +372 5117210
e-mail:kristiinaurm@hot.ee

-----------------------------------------------------------------